Górnik Zabrze zabezpieczył pozycję bramkarza. Tomasz Loska wraca do zespołu po ponad pięciu latach.

Co się wydarzyło?

Loska podpisał umowę do 30 czerwca 2026 roku.

Dlaczego to jest ważne dla Górnika Zabrze?

Tomasz Loska ma świetnie opanowane bycie drugim bramkarzem. Doskonale z tej roli wywiązywał się w ostatnim sezonie w Śląsku Wrocław.

Co dalej?

Górnik Zabrze potrzebował jednak "dwójki" i właśnie kogoś takiego znalazł. W poniedziałek do Górnika trafił Tomasz Loska. | Data | Wydarzenie | | --- | --- | | 2026-06-30 | Koniec umowy Loski |

Jak to się stało?

  • Powrót do Górnika bardzo mnie cieszy. Mój pierwszy pobyt był długi, bo pierwszy kontrakt podpisałem w 2014 roku. Towarzyszy mi wiele emocji. Gdy tylko pojawiła się możliwość ponownej gry w Górniku nie zastanawiałem się ani chwili. Dla mnie to coś więcej niż klub i praca. Piłkarze często całują herb drużyny w której grają, ja ten herb mam w sercu - powiedział Loska.