Górnik Zabrze pokonał Wisłę Kraków 4:2 w meczu Ekstraklasy. Mecz był bardzo emocjonujący, z wieloma zwrotami akcji.

Co się wydarzyło?

Wisła Kraków objęła prowadzenie już w 3. minucie, ale Górnik Zabrze wyrównał w 56. minucie.

Dlaczego to było ważne dla Górnika Zabrze?

Ten mecz był bardzo ważny dla Górnika Zabrze, ponieważ pozwolił im awansować w tabeli Ekstraklasy.

Jak się to stało?

Górnik Zabrze wygrał dzięki bramkom Łukasza Wolsztyńskiego, Jesusa Jimeneza, Igora Angulo i ponownie Jesusa Jimeneza. Wisła Kraków strzeliła bramki przez Pawła Brożka i Chucę. | Zawodnik | Bramki | | --- | --- | | Łukasz Wolsztyński | 1 | | Jesus Jimenez | 2 | | Igor Angulo | 1 | | Paweł Brożek | 1 | | Chuca | 1 | Górnik Zabrze wygrał ten mecz dzięki dobrej grze i wytrwałości.

Co dalej?

Górnik Zabrze będzie musiał nadal grać dobrze, aby utrzymać się w górnej części tabeli Ekstraklasy.