Górnik Zabrze ogłosił kolejny transfer - dołącza Gedeon Nongo, 18-letni defensywny pomocnik z Konga. Nongo jest wychowankiem CARA Brazzaville i ma na swoim koncie już 6 meczów w dorosłej reprezentacji Konga. Zabrzański klub sprowadził już sześciu nowych graczy, w tym Erica Prekopa, Brunona Durdova, Ondreja Zmrzlego, Michała Synosia, Patryka Warczaka i Philippe'a Schulze. Na nowych zawodników wydali około 2,4 mln euro. Gedeon Nongo podpisał z Górnikiem Zabrze kontrakt do czerwca 2029 roku z opcją przedłużenia. Nowy piłkarz zadebiutuje w Ekstraklasie, a jego zespół będzie walczył o awans do Ligi Mistrzów. Górnik Zabrze zakończył miniony sezon na 2. miejscu w Ekstraklasie i wygrał Puchar Polski. And teraz czeka ich trudne zadanie - mecz z tureckim gigantem Fenerbahce w 2. rundzie eliminacji. Górnik Zabrze będzie musiał pokazać swoje umiejętności, aby awansować do europejskich pucharów. So nowy piłkarz Gedeon Nongo będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności w Ekstraklasie.
Transfer
Górnik Zabrze ogłasza kolejny transfer - dołącza Gedeon Nongo
Górnik Zabrze ogłosił kolejny transfer - 18-letni defensywny pomocnik Gedeon Nongo dołączył do zespołu. Zobacz szczegóły transferu i poznanij nowego piłkarza
Górnik Zabrze Hub